Новини

Новинка спальня Elite
Новинка 2021 року спальня Elite скоро на експозиції в наших фірмових салонах
Читать больше
Новинка спальня Round Sabbia

Колекція італійської спальні Round Sabbia створена для найвимогливіших і вишуканих клієнтів. М'які і круглі лінії комода і приліжкові тумб досягаються з використанням сучасних технологій, які виключають гострі кути і геометричні прямі лінії. Обробки «бурштинова береза» і «срібляста береза» надають яскравість і привносять в спальню теплу атмосферу. Великий вибір ліжок різних розмірів, шафи спальні Round можуть бути прямі так і мати закруглені фасади. Туалетний столик має унікальний дизайн і універсальність. Дана модель представлена ​​в наших салонах Camelgroup.

Читать больше
Salone del Mobile Milano 2022
Міланський меблевий салон (Salon Internazionale Del Mobile) - одне з найважливіших подій для європейських дизайнерів і виробників меблів, який проходить з 1961 року щорічно. Саме на i Saloni формується меблева і інтер'єрна мода, визначаються тенденції розвитку меблевого ринку на найближчі роки. У виставці беруть участь тільки лідери світової індустрії меблів, що представляють останні модні тренди в області інтер'єрного дизайну відвідувачам салону з усього світу. Основні експозиції розміщуються в головному виставковому центрі Fiera Milano на площі близько 230000 кв. м. Крім того, в зоні Тортона розташовані шоу-руми і павільйони з різними арт-об'єктами. Міжнародний Салон Меблів Salone Internazionale Del Mobile щорічно збирає понад 370000 відвідувачів з 160 країн, понад 41000 з яких фахівці. У виставці беруть участь виробничі об'єднання 10 країн. Близько 1700 експонентів і 600 молодих дизайнерів демонструють свої роботи на Salone Satellite. Салон займає 340000 кв. м. Надзвичайно позитивний результат показала 57-я виставка Salone del Mobile.Milano 2018, як з точки зору відвідуваності, так і з точки зору якості торгових відносин. 435065 чоловік з 188 країн, зростання на 17% в порівнянні з виданням 2016 року, коли проходили дворічні виставки кухонь і ванних кімнат, і на 26% в порівнянні з виданням 2017 року. У 2019 зареєстровано 386 236 відвідувачів. Тисяча вісімсот сорок один експонент, 27% з 33 країн, продемонстрували свою продукцію в Salone Internazionale del Mobile, виставці кухонь EuroCucina і виставці ванних кімнат, а також 650 дизайнерів до 35 років, представлених на SaloneSatellite - три з яких були отримали премію SaloneSatellite. За свою більш ніж піввікову історію виставка в Мілані стала для виробників, імпортерів і дизайнерів найбільш очікуваною подією року в області оформлення житлових і громадських просторів. Такої популярності Салон зобов'язаний не тільки безперечного якості італійських меблів, але і креативному оформлення експозицій.
Читать больше
БЕЗКОШТОВНА 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

При замовленні італійських меблів camelgroup, 3D візуалізація наших меблів безкоштовно. Кілька варіантів розміщення меблів спальні, вітальні, м'яких меблів що б вибрати найбільш підходящий саме Вам варіант. Для більш детальної інформації прохання зв'язатися з менеджером салону.

Читать больше
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Camelgroup
Magniflex
ItaliaLounge
Altrenotti
ARREDOCLASSIC
Maronese ACF
ALF
Онлайн чат